وبلاگ شخصی رضا عالی
Personal Blog of Reza Aali
 
 

نسخه پیش نمایش ویندوز 8.1 در تاریخ 26 ژوئن یا پنجم تیرماه عرضه می‌شود تا کاربران قادر به آزمایش آن باشند. اما براساس گزارش پائل تاروت از وب سایت وین‌سوپر یوزر، مایکروسافت 10 مردادماه را برای انتشار بسته بروز رسانی ویندوز 8.1 برنامه ریزی کرده است. او معتقد است که ویندوز فون 8.1 نیز اوایل سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.

مایکروسافت تغییراتی در سیستم‌عامل انقلابی ویندوز 8 اعمال نموده و آن را به عنوان نسخه جدیدی از ویندوز با نام رمز بلو معرفی کرده است. نسخه پیش نمایش این سیستم عامل تا چند روز دیگر و در کنفرانس سالانه BUILD در دسترس قرار خواهد گرفت، اما طرفدار پروپاقرص مایکروسافت، پائول تاروت اطلاعاتی از ردموندی‌ها بدست آورده که به تاریخ 10 مردادماه برای عرضه نسخه نهایی ویندوز 8.1 اشاره دارند.

او معتقد است که مایکروسافت تاریخ 8/1 (1 آگوست) را برای همخوانی با نسخه 8.1 ویندوز در نظر گرفته است. از نظر منطقی نیز این زمان یک ماه پس از انتشار نسخه آزمایشی است و تیم ویندوز زمانی کافی برای نهایی نمودن تغییرات احتمالی خواهد داشت.

بسته بروز رسانی ویندوز 8.1 برای تمام کاربران ویندوز 8 بصورت مجانی ارائه خواهد شد.

پائول تاروت در پست دیگر خود به زمان عرضه ویندوز فون 8.1 نیز اشاره نموده و آن را اوایل سال 2014 اعلام کرده است. ویندوز فون 8 اوایل سال 2012 عرضه شد و حال به نظر می‌رسد که ردموندی‌ها دو سال پس از آن قصد معرفی نسخه بعدی را دارند.موضوع مطلب : سیستم عامل / ویندوز / ویندوز 81 / اخبار فناوری
     
درباره وبلاگ
رضا عالی

خدایا، چون ماهیان که از عمق و وسعت دریا بی خبرند، عظمت عشق تو را نمی شناسم. فقط میدانم که معبود این دل خسته هستی و اگر دیده از من برگیری خواهم مرد ! پس رهایم نکن ...

موضوعات
نويسندگان
صفحات وبلاگ
RSS Feed
border="0" ALT="Google" align="absmiddle">