وبلاگ شخصی رضا عالی
Personal Blog of Reza Aali
 
 

تلفن هوشمند اکسپریا Z4 سونی تنها در بازار ژاپن عرضه می شود

تلفن هوشمند اکسپریا Z4 سونی سرانجام به صورت رسمی معرفی شد و باید بگوییم که شباهت زیادی هم به پرچمداران قبلی خود یعنی تلفن های هوشمند Z3 و Z2 دارد که آن دو نیز تفاوت اندکی با مدل اکسپریا Z اصلی دارند.

البته پرچمدار جدید در قیاس با مدل های قبلی اش از برخی جهات بهبود یافته و علاوه بر کم شدن ضخامت آن، وزنش نیز کمتر شده، ضمن اینکه اکسپریا Z4 مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ است، اما روی هم رفته می توان گفت که سونی تغییرات اندکی را در این محصول اعمال نموده.

حالا بر اساس اطلاعات جدید روشن شده که این کمپانی ژاپنی جدیدترین پرچمدار خود را طی یک کنفرانس خبری تنها در ژاپن رونمایی کرده و در نظر دارد که این محصول را تنها در بازارهای این منطقه ارائه نماید و ظاهرا قرار نیست که پای اکسپریا Z4 به بازارهای جهانی باز شود.

 

سونی یک برند شناخته شده جهانی است و قطعا تصمیم ندارد که از بازارهای جهانی صرف نظر کند. در مقابل آنطور که سایت روسی Hi-Tech گزارش داده انتظار می رود که این شرکت تا پایان ماه می (اوایل خردادماه)، اقدام به برگزاری یک مراسم رسمی جهانی نموده و تلفن هوشمند کاملا متفاوتی را به عنوان پرچمدار جهانی خود معرفی نماید.

اما سوال جالبی که در اینجا مطرح می شود این است که موبایل جدید تا چه اندازه متفاوت خواهد بود. مشخص نیست که تفاوت ها چه خواهند بود اما پیش بینی شده که محصول جدید تنها اندکی با Xperia Z4 که به تازگی معرفی شده فرق داشته باشد و این اختلاف به قدری کوچک خواهد بود که اهمیت چندانی نخواهد داشت.

این تغییر حتی ممکن است به پشتیبانی دستگاه از استاندارد ارتباطی ۴G LTE مربوط باشد، در هر صورت همه شایعات حکایت از آن دارند که به زودی شاهد عرضه یک تلفن هوشمند جدید از سوی سونی برای بازارهای جهانی خواهیم بود.موضوع مطلب : کسپریا z4 / اکسپریا سونی / تلفن‌های هوشمند / وبلاگ شخصی رضا عالی
     
درباره وبلاگ
رضا عالی

خدایا، چون ماهیان که از عمق و وسعت دریا بی خبرند، عظمت عشق تو را نمی شناسم. فقط میدانم که معبود این دل خسته هستی و اگر دیده از من برگیری خواهم مرد ! پس رهایم نکن ...

موضوعات
نويسندگان
صفحات وبلاگ
RSS Feed
border="0" ALT="Google" align="absmiddle">