وبلاگ شخصی رضا عالی
Personal Blog of Reza Aali
 
 
۱۳٩٤/٤/۱ :: ٢:۱٤ ‎ب.ظ ::  نويسنده : رضا عالی

شخصی ترین دستگاهی که تا به حال داشته اید !

اپل واچ بهترین تجهیزات و تکنولوژی های موجود را به کار میگیرد تا شما بتوانید بهترین استفاده از از سایز و موقعیت آن بر روی مچ دست خود داشته باشید .این دستگاه کوچک اما قدرتمند به شما اجازه میدهد کارهایی که با آن ها کاملا آشنا هستید را به نحوی سریعتر و راحتتر انجام دهید. حتی کارهایی که انجام آنها به این شیوه قبلا میسر نبوده است. پس استفاده از آن یک تجربه کاملا خارق العاده و جدید خواهد بود.

یک ساعت با دقت بسیار بالا از هر نظر

یکی از مهمترین ملاک های ساعت های با کیفیت از گذشته تا کنون میزان دقت آنها در نگه داری و محاسبه زمان بوده است و اپل واچ نیز از این مسئله مستثنا نیست. اپل واچ همیشه ساعت دقیق را در کمتر از ۵۰ میلی ثانیه از ساعت استاندارد جهانی نگه داری میکند این دستگاه همچنین به شما امکان شخصی سازی صفحه نمایش ساعت را با طرح ، رنگ و حتی محتوای دلخواه ارائه میدهد.

اپل واچ و دقت آن در نگه داری زمان

یک راه فوق العاده جدید برای برقراری ارتباط

اپل واچ تمام راه هایی که شما برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده میکنید را راحت تر میکند. و چون بر روی مچ دست شما قرار دارد میتواند برای اطلاع رسانی از تماس ها و سایر موارد با شما ارتباط فیزیکی بر قرار کند. به عنوان مثال شما با دریافت هر پیام متنی یک ویبره کوتاه و دلنشین را احساس خواهید کرد.

 

سری ادیشن اپل واچ   سری اسپورت اپل واچ   سری طلایی اپل واچ


موضوع مطلب : اپل واچ / اخبار فناوری / اپل / ساعت هوشمند
     
درباره وبلاگ
رضا عالی

خدایا، چون ماهیان که از عمق و وسعت دریا بی خبرند، عظمت عشق تو را نمی شناسم. فقط میدانم که معبود این دل خسته هستی و اگر دیده از من برگیری خواهم مرد ! پس رهایم نکن ...

موضوعات
نويسندگان
صفحات وبلاگ
RSS Feed
border="0" ALT="Google" align="absmiddle">